Hezký dobrý den,

jménem svým a celého našeho kolektivu bych Vás rád přivítal v nových moderních prostorách našich ambulancí na adrese Čáslavská 266, 537 01 Chrudim “ Centrum zdraví Čáslavská”, kde spolu s námi je umístěna ordinace praktického lékaře, fyzioterapie a lékárna.
 Nacházíme se v prvním patře v nově zrekonstruované budově, kde je možnost se k nám dopravit pomocí výtahu Naším cílem bylo, nabídnout nové a moderní prostory pro naše klienty. Jsem rád, že se nám to povedlo v rekordně krátké době  a tak  jsme dne 4.9.2023  mohli nové prostory otevřít i pro Vás. Od 4.9.2023 jsme se rozrostli o jednu novou ambulanci, která je otevřena v Po a Út, čímž se nám alespoň na krátkou chvíli podařilo zkrátit objednací doby pro nové pacienty. Naše pracoviště poskytujeme bezplatnou zdravotní péči pro klienty zdravotních pojišťoven 111, 211, 205, 207 a 201

Co nabízíme? Vstřícný a profesionální team lékařů a sestřiček, kteří jsou Vám k dispozici v době ordinačních hodin. Nabízíme příjemné prostředí a kvalitní zdravotní péči dotýkající se nemocí srdce, problémy s nemoci žilního systému na dolních končetinách revmatologie. Spolupracujeme s předními klinickými centry v ČR ( Pardubice, Praha, Hradec Králové, Brno ),  na kterých jsou prováděné vysoce specializované lékařské výkony. 
Doufám, že v nově zrekonstruovaných  prostorách, se nám podařilo pro Vás vytvořit příjemné a přátelské prostřední, které Vám dokáže zmírnit čekání na vyšetření u nás. Budeme se na Vás těšit.

S pozdravem a přáním klidných a pohodových dnů, přeje MUDr. Ján Hubač a celý kolektiv.

Naše služby


Recepty

Recepty můžeme posílat na sms tzv. e-recept. V případě, že vlastníte novější typ telefonu, bude vyzvednuti receptu bez problému. V případě staršího typu telefonu (tlačítkový), dokáže tento typ telefonu přijmout pouze jednu sms zprávu e-recept, proto v případě, že budete potřebovat více, jak jeden recept udejte telefonní číslo někoho blízkého, kdo má novější typ telefonu, aby Vám mohl vyzvednou léky v lékárně. Na jednom receptu jsou pouze 2 léky.

Přejít nahoru